Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно.

Дури и во карантин, Брус Вилис и Деми Мур уживаат како партнери, облечени во ист модел на пижами, заедно со децата и нивните партнери седат изолирани во домот.

На фотографијата што ја сподели нивната најмлада ќерка, 26-годишната Талула, се гледаат Деми и Брус Вилис гушнати со исти пижами со линии.

На фотографија позади нив е и 28-годишната ќерка Скоут која позира со подигната нога, а до неа е и момчето на Талула, Дилан Бас држејќи во раце едно од многуте домашни миленичиња.

View this post on Instagram

chaotic neutral

A post shared by tallulah (@buuski) on

На следната фотографија се двете ќерки, Деми Мур и Брус Вилис, момчето на Талула, Дилан Бас и момчето на Скоут, Џејк Милер, позирајќи со голема лажица и вилушка.

инстаграм

Деми и Брус беа во брак од 1987 до 2000 година и тие имаат три деца, заедно со најстарата ќерка Румер (31) која не е на фотографиите.

И Деми Мур на својот Инстаграм сподели неколку фотографии од карантин. Таа со своите деца разгледува стари семејни фотографии.

View this post on Instagram

Is there something on my head?

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on

Деми Мур сподели и видео на кое едната ќерка свири а другите пејат.

View this post on Instagram

Scenes from home ❤️ #stayhome

A post shared by Demi Moore (@demimoore) on

Таа претходно на својот поранешен сопруг преку фотографија на Инстаграм му го честиташе и роденденот со заедничка фотографија, заблагодарувајќи му се за трите прекрасни деца со него.

Прочитајте и...  ФОТО: Јелена Карлеуша повторно со провокативен стајлинг

Поврзани вести

Тијана Дапчевиќ го напушта Белград: Конечно ќе ѝ се оствари желбата да има куќа и двор

Слободен печат

Сузан Сарандон открива: Шер ја доби мојата улога затоа што спиеше со продуцентот!

Слободен Печат

Заразените со ковид-19 не можат да ги почувствуваат овие две ароми

Слободен печат

Крај на четиригодишната судска битка Пит – Џоли: Еве кој ќе има старателство над децата

Слободен Печат

Дневен хороскоп за четврток, 22 октомври

Слободен печат

Препознајте ги предупредувачките симптоми на Алцхајмеровата болест

Слободен печат

Остави Коментар