Tag : пижами

Магазин Магазин слајдер Сцена

Го направија „партал“ поради пижамите од 2.200 евра: „Дали баба ти те натера да ги облечеш?“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Кристијано Роналдо е мета на потсмев на Твитер и Инстаграм поради стајлингот на луксузната јахта, на која ужива со семејството. Имено, тој се пофали со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Елена Велевска позира во тесни и кратки пижами, а позата која ја направи кажува многу! (ФОТО)

Васко Спасоски
Очигледно познатата пејачка Елена Велевска нема намера да ги остави да мируваат своите машки обожаватели на социјалните мрежи… Атрактивната пејачка и овојпат им „сервираше“ жешка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и...