Забава - Слободен печат

Category : Забава

Забава Магазин

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат
Глумицата Лив Тајлер во шоуто на Џими Кимел, освен за својот живот во Лондон, зборуваше и за децата, сопругот, а играше и игра со препознавање...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

Мајтапи за Хари, Меган и кралското семејство…во „цепки“ цртана серија

Слободен печат
Светот едвај ја чека новата хумористична анимирана серија во која главни ликови се членовите на британското кралско семејство. Сценаристот, глумец и продуцент Гари Џанети е...
Забава Магазин

„Дебела“ фотографија на суперзгодната Џилиен Мајклс

Слободен печат
Фитнес инструкторката со совршено тело Џилиен Мајклс, од која се инспирираат илјадници жени ширум светот, меѓу кои и богатите и славните, објавила фотографија од младоста...
Забава Магазин

Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Слободен печат
Иако пред еден месец ја прекинаа својата врска, сепак тие решија дека е подобро повторно да бидат заедно. Пејачката Џеси Џеј (31) и актерот Ченинг...
Забава Магазин

Совршената жена е родена во овој хороскопски знак: Дали можеби тоа сте вие?

Слободен печат
Хороскопски знак кој според карактеристиките, важи за најсовршен е –Девица! Со ова се согласуваат многумина астролози, а посебно им даваат предност на жените. Девица, која...
Забава Магазин

Хороскоп за 24 Јануари – Што ве очекува овој петок?

Слободен печат
Овен Доколку се занимавте со приватна рбаота, пред вас е ден полн предизвици и нови компликации кои тешко ќе ги надминете. На љубовното поле ќе...
Забава Магазин

Симптоми кои откриваат каква несоница ве мачи

Слободен печат
Ако често сте изморени или истоштени во текот на денот, не се чувствувате свежо кога ќе се разбудите, тоа значи дека имате нарушено спиење. Но,...
Забава Магазин

Моника Белучи со „вау“ нов имиџ

Слободен печат
На модната ревија на Александер Ваутиер во Париз, атрактивната италијанска глумица Моника Белучи блесна со нов имиџ – модерна куса фризура. Всушност, овој тип на...
Забава Магазин

Најарогантни хороскопски знаци!

Слободен печат
Постојат хороскопски знаци на кои не им е грижа ни за било кого освен за себе, уверени се дека светот постои само поради нив, но...
Забава Магазин

Хороскоп за 23 јануари – Еве што ве очекува овој четврток!

Слободен печат
Овен Нагласено е астролошкото поле на патот и комуникациите и ви носи нови средби. Ако сте подготвени за некои нови нешта и планирате да ги...