9.2 C
Скопје

Tag : Деми Мур

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат
Румер Вилис проговори за своето прво сексуално искуство… Румер Вилис, 32-годишната ќерка на Брус Вилис и Деми Мур проговори за своето лошо прво сексуално искуство...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Деми Мур и во шестата деценија им парира на своите дупло помлади колешки: Актерката во провокативно издание за кампањата на Ријана! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Прекрасната Деми Мур (57) беше еден од моделите што носат нови парчиња од новата колекција на Ријана „Savage x Fenty Vol. 2“. Деми изгледаше одлично,...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Деми Мур сè уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат
Актерката Деми Мур (57) со колегата и поранешен сопруг Ештон Кучер (42) беше во брак од 2005-та до 2013-та година. После разводот, како што тогаш...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур позираше во долна облека! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка и пејачка Румер Вилис (32), највозрасната ќерка на холивудските актери Деми Мур (57) и Брус Вилис (65) објави фотографија на својот профил на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Иако се навлезени во шестата деценија од животот, сѐ уште важат за едни од најубавите жени во светот

Слободен печат
За познатите актерки и супермодели, Никол Кидман, Хали Бери, Елизабет Харли, Моника Белучи и Деми Мур, годините се само бројка. Овие славни жени, кои работат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Деми Мур со емотивна порака за периодот кога не разговарале

Слободен Печат
По повод „Денот на мајката“ кој беше викендов, ќерката на Деми Мур и на Брус Вилис, Татула Вилис, објави фотографија со актерката и раскажа за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и...
Забава Магазин

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и „вулгарно“ (ФОТО)

Слободен печат
Многу од познатите дами биле дел од ревијата на модната куќа „Dior“ која била одржана во состав на модната недела во Париз. Една од присутните...
Забава Магазин

Ештон Качер се уште е во контакт со ќерките на Деми Мур!

Слободен печат
Деми Мур и Ештон Качер ставија точка на својот брак уште пред 7 години, но тоа не значи дека актерот на одржува контакт со ќерките на поранешната...
Еспресо Шоу биз

Брус Вилис и Деми Мур беа златниот пар на Холивуд: Погледнете како изгледаат нивните три ќерки (ФОТО)

Слободен печат
Деми и Брус се венчаа во 1987 година. Тој имал 22 години и ова му бил прв брак, а 25-годишната Деми веќе имала развод зад...