24.8 C
Скопје

Tag : ќерките

Вести Ви Препорачуваме Свет

Во Бразил над 35 илјади нови случаи, сопругата и ќерките на Болсонаро негативни на ковид-19

МИА Агенција
Во Бразил во последните 24 часа се регистрирани нови 35.512 случаи на ковид-19, а починале уште 1.071 пациент. Од почетокот на пандемијата се заразиле 1.839.850...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Урнебесно: Ѕвездата на „Педесет нијанси сиво“ им дозволи на ќерките да го трансформираат во девојка (ФОТО)

Слободен печат
Филмскиот заводник кој се прослави преку главната улога во серијата „Педесет нијанси сиво“ го покажа своето друго лице. Џејми Дорнан во приватниот живот е семеен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Зошто Ева Мендез никогаш не објавува фотографии од своите деца?

Слободен печат
Децата на Ева Мендез невозможно е да ги видите на нејзините профили на социјалните мрежи. Додека нејзините холифудски колеги често ги споделуваат интимните моменти кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Роналдо не е само одличен играч, тој е и одличен татко! (ВИДЕО)

Слободен печат
Нема ништо послатко од заедничките моменти со нашите деца. Такви слатки моменти редовно споделува и фудбалерот на Јувентус, Кристијано Роналдо. Фудбалерот се дружеше со семејството...
Еспресо Шоу биз

Вистински убавици – Погледнете ги ќерките на Чарли Шин и Дениз Ричардс (ФОТО)

Слободен печат
Дениз Ричардс која од бракот со Чарли Шин има две ќерки 15-годишната Сем и 14-годишната Лолу Роус, објави божиќна честитка со семејна фотографија на која...
Еспресо Шоу биз

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Слободен печат
Брук Шилдс (54) се пожали во едно недамнешно интервју дека нејзините ќерки сметаат дека и дошол моментот за естетска корекција, бидејќи годините го прават своето....
Еспресо Шоу биз

Ќерките на Силвестер Сталоне уживаат на Јадранското приморје (ФОТО)

Слободен печат
Систин Сталоне, ќерката на Силвестер Сталоне и Џенифер Флевин на Инстаграм објави фотографии на кои се капе со сестрата Скарлет во текот на семејната посета...