Tag : деми

Забава Магазин

Песна, солзи и „молба за помош“: Деми Ловато со емотивен настап за првпат по две години откако безмалку ќе умреше (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден од најемотивните моменти на овогодинешното доделување на музичките Греми награди беше и настапот на пејачката Деми Ловато, која триумфално се врати на сцената со...
Еспресо Шоу биз

Деми Роуз се соблече, а од сликите ќе занемите (ФОТО)

Слободен печат
Британката Деми Роуз е една од најпопуларните жени на Инстаграм, а нејзините жешки фотки секојдневно ги гледаат милиони луѓе. Деми со задоволство ги покажува своите...
Еспресо Шоу биз

Не е фатаморгана: Бујната Деми ја подигнува температурата и во пустина (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката и инфлуенсерка Деми Роуз има една убава навика со која ги развеселува нејзините пријатели на Инстаграм. Не е важно каде е и колкава е...
Еспресо Шоу биз

Деми Роуз објави БРУТАЛНО ПРОВОКАТИВНА фотка во танга (ФОТО)

Слободен печат
Деми Роуз е една од најсексипилните жени во светот. Бујната Британка ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја нејзина нова фотографија...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

НАЈШОКАНТНИОТ ДЕТАЛ кој го призна ДЕМИ МУР: Мајка ми даде на 15 години да ме СИЛУВААТ за 400 долари

Слободен печат
Биографијата на познатата американска актерка Деми Мур под назив „Inside Out“ подигна голема прашина, особено поради некои детали од нејзината младост за кои јавноста не...
Еспресо Шоу биз

Деми Мур отворено раскажа за сексот во тројка кој го практикувала во бракот со Ештон Качер

Слободен печат
Актерката Деми Мур во своите мемоари „Inside Out“ ги откри интимните детали од својот живот, а многу пишувала и за бракот со колегата Ештон Качер...
Еспресо Шоу биз

Првпат отворено: Деми Мур за дрогирањето, љубовта и разводите

Слободен печат
Познатата холивудска актерка Деми Мур има многу бурен и интересен живот, таа поминала по трнливиот пат до „ѕвезда“. Стана позната уште од 17 годишна возраст,...