Деми Роуз објави БРУТАЛНО ПРОВОКАТИВНА фотка во танга (ФОТО)

Деми Роуз е една од најсексипилните жени во светот.

Бујната Британка ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја нејзина нова фотографија е вистинско уживање за фановите.

Последната која ја објави ја лајкна 426 илјади луѓе. На неа Деми позира завртена со грбот кон камерата во црни танга гаќички кои ја откриваат нејзината бујна позадина.

„Едвај чекам да се вратам во Азија“, порача таа во описот на фотката.

Деми лето лето следбениците ги частеше со секси фотки во костими за капење. Инстаграм ѕвездата го прослави и костимот за капење со проѕирни прерамки кон не сокрива многу.

View this post on Instagram

Stay close to those who feel like sunlight 🌞

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

😎🖤

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

I love me enough for the both of us💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

View this post on Instagram

🌴✨ @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Прочитајте и...  Мегзит стапува на сила на 31 март – Што по овој датум го очекува малиот Арчи?

Прочитај повеќе

Прв арапски дизајнер примен во француското здружение на високата мода: Ели Сааб – омилениот дизајнер на познатите

Слободен печат

Повторно е секс-бомба, но погледнете како изгледаше Ана Николиќ пред 20 години!

Слободен печат

Поради овие намирници имате висок притисок, воспаленија и срцеви заболувања! (ФОТО)

Слободен печат

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Слободен печат

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Остави Коментар

1 + 15 =

Прочитај повеќе

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат