• провокативна

Аријана Гранде никогаш не била волку провокативна – Нејзиното жешко издание го запали интернетот! (ФОТО)

Аријана Гранде (26) ги изненади следбениците на социјалните мрежи кога направи низа провокативни селфи фотографии, со што предизвика лавина коментари. Американската поп ѕвезда се фотографираше на креветот во својата дневна соба, и тоа на таков начин што нејзиното деколте беше фатено во прв план. Бидејќи Аријана никогаш не игра на картата разголеност и сексапил, многумина …

Аријана Гранде никогаш не била волку провокативна – Нејзиното жешко издание го запали интернетот! (ФОТО) Read More »