• објави

ФОТО | Ирина Шајк покажа како навистина изгледа: Совршено тело без Фотошоп

Ирина Шајк важи за еден од најатрактивните модели на денешницата. 35-годишната руска убавица изгледа подобро од било кога, што може да се види на новата фотографија што неодамна ја објави. Имено, Ирина напорно работи на Ибица и ужива во тоа истовремено. Шајк беше уловена од папараците на плажа во машко друштво, меѓу кои е креативниот …

ФОТО | Ирина Шајк покажа како навистина изгледа: Совршено тело без Фотошоп Read More »