• танга

ФОТО | Секс бомба! Ирина Шајк го покажа задникот во танга, со чизми до колена

Супермоделот Ирина Шајк (35) неодамна се најде во центарот на вниманието на медиумите поради наводната врска со контроверзниот рапер Канје Вест, инаку, поранешен сопруг на старлетата Ким Кардашијан. Неодамна, Ирина и Канје дури беа и фотографирани во Франција, но убавицата која некогаш го заведе фудбалерот Кристијано Роналдо, а потоа и актерот Бредли Купер, со кого …

ФОТО | Секс бомба! Ирина Шајк го покажа задникот во танга, со чизми до колена Read More »