Tag : брутално

Жена Магазин Магазин слајдер Слајдер Филм и ТВ

Од пеколот до врвот во Холивуд: Татко ѝ ја претставувал како сопруга, а кога не била послушна, брутално ја тепал и ја силувал (ФОТО)

Слободен печат
Холивуд и денес е немилосрдно место, а дури во 21 век отворени се некои болни теми за жените кои во тој суров свет се обидуваат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Трпела ужасни главоболки поради што вбризгала ботокс во вратот – Фановите брутално ја осудија Криси Тајген

Слободен печат
Некогашната манекенка и модел, Криси Тиген (34) е бремена по третпат, а во таа состојба има многу силни главоболки. За тој проблем им се пожалила...
Вести Македонија

Адвокатската канцеларија од Скопје ѝ нуди бесплатна правна помош на жртвата која беше брутално нападната од насилниците од Штип

Слободен печат.
„Слободен печат“ денес прв го објави вознемирувачкото видео на кое се гледаше како двајца насилници од Штип брутално тепаат девојка, која низ лелеци ги моли...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Склекови, ќотек или и двете: Полициска бруталност „во име на коронавирусот“ го шокираше светот (ВИДЕО)

Слободен печат.
Индиската полиција е обвинета дека претепала човек до смрт за кој сметала дека ги прекршил новите рестрикриции за движење, додека голем број граѓани се жалат...
Еспресо Шоу биз

Наследникот на секс симболот од 90-те мами воздишки: Постариот син на Памела Андерсон е брутално згоден! (ФОТО)

Слободен печат
Памела Андерсон (52) важи за секс симбол на деведесетите, жена за која мажите лудееа кога се прослави со улогата Си Џеј во серијата „Чувари на...
Вести Свет

УЖАСНО: Хрват брутално претепал бремена жена во Сиднеј (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Слободен печат
Бремената Рана Еласмар (31) била брутално нападната од Стипе Лозина (43) во кафуле во Сиднеј. Рана, која инаку е во 38-та недела од бременоста, вечерала...
Еспресо Шоу биз

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Слободен печат
Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците...
Еспресо Шоу биз

Јелена Карлеуша во СЕКСИ ИЗДАНИЕ брутално искрена: Те сакам мамо, НЕ МИ МОЖАТ НИШТО! (ФОТО)

Слободен печат
Оваа година не беше најсреќната за Јелена Карлеуша. Таа беше мета на напади на многу медиуми поради наводна афера со фудбалерот Огнен Врањеш, а пред...
Еспресо Шоу биз

Деми Роуз објави БРУТАЛНО ПРОВОКАТИВНА фотка во танга (ФОТО)

Слободен печат
Деми Роуз е една од најсексипилните жени во светот. Бујната Британка ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја нејзина нова фотографија...
Жена Магазин

„СТРАВУВАМ ЗА СЕМЕЈСТВОТО, МИ СЕ ЗАКАНУВА“ Брутално претепаната манекенка СТРАВУВА за животот

Слободен печат
Тања Ѓукиќ (24), српската манекенка која во јуни во Турција брутално беше претепана од тогашното момче Чагри Тортоп, инаку познат продуцент во Истанбул, вели дека...