7.1 C
Скопје

Tag : фотка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Софија Вергара објави фотка од младоста, фановите подзинаа (ФОТО)

Слободен печат
Софија Вергара има речиси 50 години, а се уште мами воздишки со својата појава. Оваа прекрасна латино актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Емили Ратајковски објави гола фотка, момците љубоморни на позата на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Слободен печат
Манекенката Емили Ратајковски е позната по објавувањето на разголеми провокативни фотографии. Откако се наоѓа во самоизолација, како што изгледа таа има се повеќе време да...
Забава Магазин

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат
Папараците го сликаа канадскиот пејач Џастин Бибер пред клиниката каде оди на редновна терапија, а на фотографијата јасно се гледа колку е тој изморен и...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина ги изненади фановите со фотка од 2015: Јас сто посто природна! (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Пенава, најпознатата продавачка на мандарини која Хрватска некогаш ја имала, на Инстаграм откри како изгледала пред четири години. И сама е свесна дека прилично...
Еспресо Шоу биз

Првата фотка од малиот ЖЕЉКО РАЖЊАТОВИЌ: Вељко објави снимка од ултразвукот! (ФОТО)

Слободен печат
Вељко и Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители на машко бебе, а гордиот иден татко со јавноста сподели снимка од ултразвукот на својата бремена сопруга,...
Еспресо Шоу биз

Снашката на Лепа Брена провоцира на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Александра Пријовиќ, фолк пејачката, многу инвестира во својот изглед, а резултатите се видливи. Згодната пејачка своите фанови ги почасти со провокативна фотографија на социјалните мрежи,...
Еспресо Шоу биз

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...
Еспресо Шоу биз

Дани изненади – Деколте до папокот! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Дани Димитровска на својот Инстаграм профил сподели фотка со која позитивно ги изненади сите со нејзиниот нов и попровокативен стил. Пејачката го променила стајлинот,...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски објави разголена фотка, па предупреди дека содржината би можела да ве „вознемири“ (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски (28) објави разголена фотографија на социјалните мрежи, а под фотката упати и извинување до своите следбеници и тоа поради жешките кадри кои би...
Еспресо Шоу биз

Пејачот со провокативна фотка ги шокираше фановите: Имам анаконда во гаќите (ФОТО)

Слободен печат
Пејачот Џејсон Деруло своите фанови ги остави зачудени, особено понежниот пол, откако на својот Инстаграм профил објави фотографија под која искоментирал дека има „анаконда во...