Емили Ратајковски објави гола фотка, момците љубоморни на позата на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Манекенката Емили Ратајковски е позната по објавувањето на разголеми провокативни фотографии. Откако се наоѓа во самоизолација, како што изгледа таа има се повеќе време да споделува вакви фотки.

Сепак, таа сега се надмина и самата себе си па фановите на социјалните мрежи ги почасти со фотографија на која е целосно гола, а стратешките делови ги сокрива нејзиниот сопруг Себастијан Бер-Меклард

– Вака изгледа нашиот карантин (главо сме во тренерки). Ова беше околу шест месеци по венчавката во летото во 2018 година, напиша Емили.

Фотографијата на Инстаграм собра повеќе од два милиони лајкови, а ниту коментарите не недостасуваа.

Многумина ја пофалија нејзината линија, многумина исто така кажаа дека му се љубоморни на сопругот, но сепак имаше и критичари.

Прочитајте и...  Неверојатна атлетичарка која ќе ве воодушеви со нејзината еластичност и сила! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, вие сте на вистинскиот пат!

Слободен печат

Иако неговиот лик почина во првиот дел, Расел Кроу се надева дека ќе заигра во продолжението на „Гладијатор“

Слободен печат

Италијанскиот милионер и манекенка на магичен начин открија дека чекаат девојче! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Deep Purple“ објавија нова песна: Слушнете ја „Nothing at All” (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откако јавно призна дека го изневерила, Вил Смит реши да ја почасти сопругата

Слободен печат

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат

Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Детаљ број еден за ова лето: Најженствениот моден додаток! (ФОТО)

Слободен печат

Татко и син: Ова е доказ дека крвта не е вода, погледнете го синот на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт Мидлтон ужива статус на миленичка во кралското семејство – Но, на еден член сепак подрага му е Меган!

Слободен печат