4 C
Скопје

Tag : гола

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ријана руши рекорди на Инстаграм: Повеќе од 9 милиони „лајкови“ за нејзините голи гради

Слободен печат
Секогаш провокативна, но со стил, овој пат убавицата од Барбадос ги активираше нејзините бројни фанови со објавувањето на нејзината последна фотографија. Ријана позираше топлес, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кира Најтли: „Никогаш повеќе нема да се соблечам пред машките режисери, немам потреба да ме гледаат гола сите тие…“

Слободен печат
Холивудската актерка Кира Најтли (35) во подкастот „Chanel Connects” говореше за односите на филсмкиот сет и идните соработи за филмовите. Имено, таа во духот на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез, го објави трејлерот за спотот за својата нова нумера „In The Morning“, а во него се појавува речиси целосно гола, или...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер позира со само еден пар високи чизми на неа

Слободен печат
Ајрленд Болдвин, 25-годишна манекенка и актерка, чии родители се поранешна холивудска двојка Алек Болдвин и Ким Бесинџер, честопати ја истакнува својата фигура на социјалните мрежи,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Откако позираше во палто, Нина Бадриќ облече и мантил, но дали носи нешто под него?

Слободен Печат
Уште еднаш од социјалните мрежи доаѓаат комплименти на адреса на Нина Бадриќ, која ги воодушеви своите следбеници со последната фотографија на Инстаграм, на која позира...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Експлозивни фотки на Софија Вергара: Гола во када!

Слободен Печат
Актерката на социјалните мрежи често објавува фотографии од стари фотосесии или снимања. Во својата младост таа била желба на многу мажи, а денес таа желба...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Денес сум само во роденденски костим – Гвинет Палтроу позираше гола во дворот за својот 48-ми роденден! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката го прослави својот 48-ми роденден така што на сите им покажа колку добро изгледа… Актерката Гвинет Палтроу е позната по своите шокантни постапки и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никој речиси не го очекуваше ова од неа: Пејачката Милица Тодоровиќ објави доста жешка фотографија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Милица Тодоровиќ ги изненади сите со фотографијата што ја сподели на инстаграм-профилот. Велиме изненади бидејќи изданието во кое ја гледаме на споменатата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хајди Клум се сликаше скроз гола, но погледнете кој лежи покрај неа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американскиот супермодел со потекло од Германија, Хајди Клум (47) објави нова фотографија на Инстаграм на која е потполно гола, а задникот го цензурирала со „емоџи“....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во бел чаршаф и ништо друго на себе: Пејачката Наташа Малинкова се разголи на тераса во Охрид! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Наташа Малинкова отсекогаш знаела како треба за да го привлече вниманието на јавноста. Деновиве таа ги почести фановите со нови фотки на социјалните...