Кристина Мандарина ги изненади фановите со фотка од 2015: Јас сто посто природна! (ФОТО)

Кристина Пенава, најпознатата продавачка на мандарини која Хрватска некогаш ја имала, на Инстаграм откри како изгледала пред четири години.

И сама е свесна дека прилично се променила па се пошегува.

„Ja 100% natural”, напиша таа со емотиконата која плаче од смеење.

принтскрин

На фотографијата ги нема атрибутите по кои таа денес е најпозната.

Потоа се врати на старата патека и со своите фанови сподели фотка од сегашноста, на која таа во минијатурен црвен фустан слави Божиќ.

View this post on Instagram

♠️

A post shared by 🔱 KRISTINA PENAVA 🔱 (@kristina_penava___) on

View this post on Instagram

🍊Liker od🍊🍊

A post shared by 🔱 KRISTINA PENAVA 🔱 (@kristina_penava___) on

Прочитајте и...  Туризмот на глобално ниво ќе опадне за 70 отсто, но тоа не е се: Во иднина потполно го менува својот модел

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат