-2 C
Скопје

Tag : фановите

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кајли Џенер ја покажа луксузната бања, фановите ја исмејаа поради еден детаљ

Слободен печат
Кајли Џенер ја исмејаа следбениците на Инстаграм откако објави видео од својата луксузна бања, во која целото внимание го украде нејзиниот туш. Како што може...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Кајли Џенер повторно на мета на критики – Иритантно е колку се фотошопира

Слободен печат
Кајли Џенер поради фотошопираните фотографии кои ги објави на Инстаграм, се најде на мета на критики од своите следбеници. Не е новост дека најмладата сестра...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Префинета како и секогаш – Тесниот син фустан на Цеца ги избезуми фановите (ФОТО)

Слободен печат
Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ не престанува да воодушевува со својот изглед, а многумина велат дека годините не и можат ништо, бидејќи таа навистина изгледа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени се прашувааат што и се случило на Кејт Мос (ФОТО)

Слободен печат
Изгледот на поранешниот супермодел Кејт Мос уплаши многумина… Таа некогаш важеше за една од најзгодните манекенки со необична убавина, а денес, како што велат, нема...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Трпела ужасни главоболки поради што вбризгала ботокс во вратот – Фановите брутално ја осудија Криси Тајген

Слободен печат
Некогашната манекенка и модел, Криси Тиген (34) е бремена по третпат, а во таа состојба има многу силни главоболки. За тој проблем им се пожалила...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Папараците веднаш ја уловија: Камерон Дијаз прошета во опуштено издание (ФОТО)

Слободен печат
Откако донесе одлука да се повлече од јавниот живот и глумата да ја замени со семејниот живот, Камерон Дијаз сè почесто може да се забележи...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сандра Африка со новата фотосесија ги израдува фановите на Инстаграм (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја…. Погледнете ги фотографиите ТУКА....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким се пофали со новата бања, а фановите ја исмеаја – Ти се расфрлаш додека луѓето умираат! (ВИДЕО)

Слободен печат
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан сопругот Канје Вест ја изненади со нова бања на чија средина има растенија, од различен вид. Ким Кардашијан заврши со средувањето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Метју Пери ги разочара фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бијонсе во луксузен стил излезе од карантин, фановите веднаш воочија детаљ со кој ги насмеа (ФОТО)

Слободен печат
Американската музичка ѕвезда Бијонсе (38) се повози со својата асистентка во луксузниот автомобил и во таа прилика носеше заштитна маска за лице, која всушност беше...