Tag : изненади

Магазин Магазин слајдер Сцена

Браво Џенифер: Погледнете како актерката ја изненади медицинската сестра заболена од коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кимбел Фербенкс, медицинската сестра заболена од коронавирусот која во моментов се наоѓа во изолација, беше гостинка кај Џими Кимел, во домашаното издание на оваа позната...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина ги изненади фановите со фотка од 2015: Јас сто посто природна! (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Пенава, најпознатата продавачка на мандарини која Хрватска некогаш ја имала, на Инстаграм откри како изгледала пред четири години. И сама е свесна дека прилично...
Забава Магазин

Го повикал бездомникот на бесплатно шишање и бричење, резултатот воодушеви милиони луѓе (ВИДЕО)

Слободен печат
Овој бербер целосно го промени изгледот на еден бездомник, а резултатот импресионираше бројни корисници на социјалните мрежи. Рики Хернандез од Тексас го повикал бездомникот Џеф...
Еспресо Шоу биз

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Слободен печат
Во текот на посетата на Јапонија принцот Хари меѓу останатото се дружеше и со група ученици. Додека позираа за заедничка фотографија, една девојка му дофрли...
Еспресо Шоу биз

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Слободен печат
Бидејќи актерот Двејн Џонсон е познат по својата добродушност и симпатичност, неговите фанови не се изненадија премногу кога на социјалните мрежи се појави оваа снимка...
Забава Магазин

Го чистеше базенот, па наеднаш се џитна во него (ВИДЕО)

Слободен печат
Канаѓанецот Мајк Рубин стана вирален хит кога снимката на која тој го чисти базенот се појави на социјалните мрежи. Мајк мислел дека се затнал филтерот...
Еспресо Шоу биз

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...
Забава Магазин

СЛУЧАЈ КОЈ ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: Криминалец од модна куќа добил ПОНУДА која не се одбива, и тоа во текот на служењето на ЗАТВОРСКАТА КАЗНА (ВИДЕО)

Слободен печат
Само една фотографија беше доволна целиот свет да „одлепи“ за Џереми Микс, чија убавина остава без здив. Тој во текот на служењето на затворската казна...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез призна нешто што изненади многумина (ВИДЕО)

Слободен печат
Музичката ѕвезда Џенифер Лопез пред неколку дена го прослави 50-от роденден и ги шокираше фановите. Таа дури вчера на YouTube објави видео под називот „Ден...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Цеца стана блондинка: Анастасија изненади со промената, еве какви беа реакциите! (ФОТО)

Слободен печат
Анастасија Ражнатовиќ годинини наназад има црна коса, а сега им постави на своите фанови прашање како им се допаѓа како блондинка. Имено, пејачката објави фотографија...