18 C
Скопје

Tag : кристина

Магазин Магазин слајдер Сцена

Кристина го тужи Бред Пит бидејќи „и ветил дека ќе ја ожени“, а потоа и украл 40.000 долари

Слободен печат
Една госпоѓа од Америка најверојатно била предмет на интернет измама со познати личности… Жена која не и е позната на јавноста, Кристина Кели, го тужеше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали седмата година од бракот е кобна? Се разведува и актерката Кристина Ричи!

Слободен печат
Уште една славна ѕвезда се разведува. Овој пат станува збор за актерката од филмовите „Семејството Адамс“ и „Каспер“, Кристина Ричи. Таа ги предаде вчера сабајле...
Магазин Сцена

Американската поп пејачката Кристина почина од коронавирус

Слободен печат
Поп пејачката Кристина, со полно име Кристина Мон-Зилка, беше дел од подземната сцена од осумдесеттите години во САД, a почина како резултат од коронавирусот, пренесува...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина се пофали со новите усни и на фановите им испрати бакнежи (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, ја исполни својата желба и ги зголеми усните, а со резултатот се пофали на социјалните мрежи. Најпознатата продавачка на...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина ги изненади фановите со фотка од 2015: Јас сто посто природна! (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Пенава, најпознатата продавачка на мандарини која Хрватска некогаш ја имала, на Инстаграм откри како изгледала пред четири години. И сама е свесна дека прилично...
Еспресо Шоу биз

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Кристина Агилера во текот на деведесеттите и раните двеилјадити години беше на врвот на својата кариера. Откако од Дизни беше прогласена за “глас на...
Еспресо Шоу биз

Кристина Арнаудова се пофали како ужива на италијанските плажи (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Арнаудова на својот Инстаграм профил сподели фотографии од семејниот одмор во Италија. Како што можеме да видиме од фотографиите таа со својот сопруг Александар...