22 C
Скопје

Tag : брус

Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја истрижа ќерката ќелава, сите се прашуваат – Зошто? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер малку експериментираше со фризурата на ќерка си… Семејството Вилис ги поминува деновите заедно во изолација, и покрај тоа што Деми Мур и Брус...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и...
Еспресо Шоу биз

Кетлин Џенер: Не се откажав од машкоста, само засекогаш ја пензионирав (ФОТО)

Слободен печат
Кетлин Џенер повеќе пати отворено проговори за својата транзиција од маж во жена. Да се потсетиме, во 2015 година олимпиецот Брус Џенер објави пред светот...
Еспресо Шоу биз

Првпат отворено: Деми Мур за дрогирањето, љубовта и разводите

Слободен печат
Познатата холивудска актерка Деми Мур има многу бурен и интересен живот, таа поминала по трнливиот пат до „ѕвезда“. Стана позната уште од 17 годишна возраст,...