6 C
Скопје

Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја истрижа ќерката ќелава, сите се прашуваат – Зошто? (ФОТО+ВИДЕО)

Познатиот актер малку експериментираше со фризурата на ќерка си…

Семејството Вилис ги поминува деновите заедно во изолација, и покрај тоа што Деми Мур и Брус Вилис се разведени повеќе од една деценија. Тие одлучија карантинот да го поминат заедно со своите три ќерки и изгледа дека воопшто не им е здодевно.

Ќерката на Брус Вилис – Талула (26) објави видео од изолацијата на својот Инстаграм профил, на кое се гледа како нејзиниот татко со машинка за стрижење и ја истрижа косата.

View this post on Instagram

🤝

A post shared by tallulah (@buuski) on

Во стрижењето помага и нејзината постара сестра Румер (31).

Драматичната промена на фризурата на својата сестра, Румер Вилис ја објави со слики, на кои Талула стои пред шумата, со коментар „ја истрижавме оваа нагетс глава денес“.

Зошто одлучила волку радикално да го промени својот имиџ не знаеме, но можеме да претпоставиме дека изолацијата и досадата полека, но сигурно го наплаќаат својот данок.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Кортни Кокс се пофали со совршено организирана кујна: Инспирирана од нејзиниот лик Моника од „Пријатели“

Поврзани вести

ВИДЕО: Кортни Кокс се пофали со совршено организирана кујна: Инспирирана од нејзиниот лик Моника од „Пријатели“

Слободен Печат

Пејачот Даниел Кајмакоски ја пријави екс сопругата во полиција, му ставила дрога во кафето па завршил во болница

Марина Дамческа

Кралското семејство достоинствено го испраќа принцот Филип до неговото вечно почивалиште: Сите погледи насочени кон браќата Вилијам и Хари

Слободен Печат

ВИДЕО: Иле е буден и добро закрепнува – во него чука срцето на Верица, хирурзите спасија три животи

Марина Дамческа

ВИДЕО | Мајка стана вирален хит на „ТикТок“: Откако нејзиниот син одбивал да си ја среди собата, му ги фрлила сите играчки во ѓубре

Слободен Печат

Интервју со проф. Тодор Тагарев: Руската инвазија на Украина би била авантурата на Брежњев во Авганистан

Момчил Милев/Капитал

Остави Коментар