• изолацијата

Изолацијата му донесе нова професија: Бекам стана пчелар (ВИДЕО)

Фудбалската, а слободно може да се каже и модната икона – Дејвид Бекам времето во изолација одлучи да го искористи на продуктивен начин. Тој на својот профил на Инстаграм со обожавателите сподели видео во кое тој прави рамка за кошницата. Во видеото можете да видите како Бекам фокусирано и вешто ракува со чеканот ковајќи ги …

Изолацијата му донесе нова професија: Бекам стана пчелар (ВИДЕО) Read More »