4 C
Скопје

Кејт Мидлтон е бремена? Извор од кралското семејство проговори за четвртото дете! Сè се случило во текот на изолацијата!

Британското кралско семејство можеби ќе стане побогато за уште еден член. Сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон (38), наводно блеска од среќа бидејќи за време на изолацијата повторно останала бремена.

Парот возбудено одбројува до доаѓањето на нивното 4-то дете, кое ќе им се придружи на 6-годишниот принц Џорџ, 5-годишната принцеза Шарлот и 2-годишниот принц Луис.

профимедиа

Имено, потврда дека Кејт навистина е бремена сè уште нема, а веста се базира на претпоставки на добро упатен коментатор на кралското семејство.

профимедиа

„Веќе некое време ми изгледа како Кејт да сака четврто дете и верувам дека шансите за таа желба да се оствари ѝ се зголемиле за време на изолацијата“, рекол коментаторот.

Прочитајте и...  Софија Вергара: Еве како успева да го одржува младешкиот изглед и на 48 години

Поврзани вести

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Николина Пишек ги заинтригира следбениците на Инстаграм: пакување за Шведска и продажба на пиштолот

Слободен печат

Остави Коментар