• бремена

Парис Хилтон: Не сум бремена, сè уште!

Во епизода на нејзиниот подкаст „This Is Paris“, Парис зборува за гласините во кои се тврди дека го чека своето прво бебе со свршеникот Картер Реум. Хилтон, сепак, вели дека не е бремена – „сè уште“. Таа вели дека „едвај чека да има деца во 2022 година“ по нејзината венчавка. „Се разбудив со околу 3 …

Парис Хилтон: Не сум бремена, сè уште! Read More »