3 C
Скопје

Tag : бремена

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО: Пристигнува принова: Емили Ратајковски е бремена!

Слободен печат
Планетарно популарната манекенка Емили Ратајковски ги навикна следбениците на социјалните мрежи на своите атрактивни фотографии, но овој пат објави нешто сосема поинакво, а со тоа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќе станат родители: Сопругата на Џастин Бибер покажа трудничко стомаче? (ФОТО)

Васко Спасоски
Најновата фотографија на 23 годишната манекенка Хејли Бибер ги покрена шпекулациите дека наскоро ќе стане мајка. Имено, моделот била фотографирана во црна комбинација во Холивуд,...
Забава Магазин Магазин слајдер

Фотограф ги претвара трудниците во принцези од Дизни! (ФОТО)

Слободен Печат
Бразилскиот фотограф Ванеса Фирм доби идеја идните мајки да ги претвори во принцези. Таа им предложи да се облекуваат во ликови од бајките на Дизни,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Ема Стоун се венчаше во тајност, но очекува и принова! (ФОТО)

Слободен Печат
Во декември минатата година, холивудската актерка потврди дека по две години врска се верила со нејзиниот партнер, поранешен продуцент на популарната емисија „Saturday Night Live“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката е бремена? Никој не знае кој е избраникот – Папараците ја „уловија“ Кејти Холмс на прошетка! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката никогаш поубаво не изгледала… Актерката Кејти Холмс, поранешната сопруга на актерот Том Круз, заедно ја ќеркичката Сури (14), но по распадот на нивниот брак,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата Хурем бремена, го очекува второто дете: Го откри и полот на детето

Слободен печат
Не се знае кој е татко на детето… Познатата турска актерка Меријем Узерли, која се прослави со улогата на Хурем султан во серијата „Сулејман Величествениот“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат
На славењето кај Бекамови изгледа му нема крај… После веридбата која многу ги израдувала, Викторија и Дејвид Бекам најверојатно ќе имаат уште една причина за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Раперката Ники Минаж ја објави бременоста преку инстаграм пост!

Слободен Печат
Познатата пејачка и раперка Ники Минаж ја откри својата бременост преку инстаграм пост. 37-годишната ѕвезда објави слика на која позира во бикини со своето трудничко...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џиџи Хадид објасни зошто го криеше трудничкиот стомак и конечно го покажа – Ќерката пристигнува во септември!

Слободен печат
Манекенката Џиџи Хадид за првпат го покажа трудничкиот стомак додека разговараше со своите следбеници на Инстаграм. „Ова е мојот стомак“, рече расположено манекенката и се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Месец дена до породувањето, Кети Пери „скокна“ во океан да се избања! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Кети Пери ситно брои до раѓањето на своето дете. Таа би требало да се породи во август, оваа година. Еден месец пред породувањето, Кети...