10 C
Скопје

Tag : проговори

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џесика Алба проговори за здравствените проблеми: „До 11 години јас веќе бев на 5 операции“

Слободен печат
Актерката Џесика Алба плени со својот изглед каде и да се појави, а малкумина знаат каква приказна крие оваа дама. Имено, таа призна дека во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Не се чувствувам добро, хемотерапијата е премногу силна“: Марина Туцаковиќ проговори за проблемите со кои се соочува

Слободен печат
Србинката Марина Туцаковиќ (67) текстописец, води битка со ракот, за кој во неколку наврати искрено проговори во медиумите. Познатата балканска хитмејкерка искрено раскажа за својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Очувот на Метју Пери проговори за неговата состојба – Ужасно е кога човек ќе се разболи (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Метју Пери, најпознат по улогата на Чендлер во серијата „Пријатели“, последните неколку месеци ја загрижи јавноста со својот изглед. Иако многумина претпоставуваа дека за...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Прва актерка од Балканот која проговори за злоставувањето: Потресната приказна на глумицата од „Ивкова слава“ (ВИДЕО)

Слободен печат
– Не се осмелив на било кој да му кажам што ми се случи во деновите по злоставувањето, раскажа актерката за ТВ Сараево. Актерката Даниела...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно проговори за нивниот однос

Слободен печат
Веќе неколку месеци кружат гласини дека холивудската легенда Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, а сега таа реши да открие каков е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Проговори поранешната девојка на принцот Хари – По шест години откри долго криена тајна – „Не сакав да бидам под ничија контрола“

Слободен печат
Принцот Хари пред венчавката со Меган Маркл имал разни љубови и врски. Меѓутоа најголемо внимание привлече неговата врска со британската манекенка и актерка Кресида Бонас....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејт Мидлтон е бремена? Извор од кралското семејство проговори за четвртото дете! Сè се случило во текот на изолацијата!

Слободен печат
Британското кралско семејство можеби ќе стане побогато за уште еден член. Сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон (38), наводно блеска од среќа бидејќи за време...
Еспресо Шоу биз

Проговори за несреќата која ја направи неговиот син: Не ми го чепкајте семејството

Слободен печат
Српскиот актер и режисер, Драган Бјелогрлиќ (56) го привлече вниманието на јавноста откако на прес конференцијата прв пат проговори за сообраќајната несреќа која ја направил...
Ви Препорачуваме Магазин

Внукот на основачот на САТАНИСТИЧКАТА ЦРКВА проговори за растењето: Имам видено сè, ОД ОРГИИ ДО УБИСТВА

Слободен печат
Животот на Стентон Ла Веј бил сè само не обичен, а како дете видел речиси сè – од оргии до убиства. „Една летна вечер мојот...
Еспресо Шоу биз

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Слободен печат
Некогаш најубавата актерка на светот Анџелина Џоли за првпат отворено проговори за разводот со Бред Пит и за американскиот магазин наведе дека се чувствувала безначајно...