Tag : сите

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова е најдобриот филмски лик на сите времиња, а би можело да ве изненади кои други се во Топ 10 (ФОТО)

Слободен печат
Форест Гамп е прогласен за најдобар филмски лик на сите времиња, барем судејќи според повеќе од 1,1 милиони гласови на љубители на филмови кои учествувале...
Жена Магазин Магазин слајдер

И најмалиот детаљ од овој стајлинг е без грешка – Меланија Трамп демонстрираше модна магија за сите љубители на црната боја (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама на Америка, Меланија Трамп позната е како некој кој многу внимателно и без грешка го избира својот стајлинг за важните прилики. Последниот повод...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез искрена „Сите мои поранешни момчиња мислат дека сум луда“

Слободен печат
Селена Гомез за време на снимањето на Јутјуб туторијалот призна дека сигурно сите нејзини поранешни момчиња мислат дека е луда. „Знам дека сите тие мислат...
Живот Магазин Магазин слајдер Семејство

7 правила за остварување на желбите: Сите оние што го пробале ова, тврдат дека проверено делува!

Слободен печат
Ако сакате вашите желби да се остварат, направете го ова… Езотеричарите веруваат дека нашите желби ќе се остварат доколку правилно ги напишеме. Факт е дека торнадото...
Жена Магазин Магазин слајдер

Модно ремек дело за кое ќе се зборува со години: Меланија во зелен фустан кој ги фрли во сенка сите нејзини најубави изданија досега (ФОТО)

Слободен печат
Додека Американците полимизираат за многу аспекти на личноста и кариерата на Доналд Трамп и неговата сопруга, едно на Меланија не може да и се оспори...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕвездите на „Пријатели“ играа билијард и слатко ги насмеаа сите: Џенифер се нервира, додека Кортни скока од радост (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер немаше среќа, па се обиде да ја оправда својата лоша игра… Ѕвездите од серијата „Пријатели“, Џенифер Анистон (51) и Кортни Кокс (56), одиграа партија билијард, а сите...
Некатегоризирано

Моментот кој сите го чекавме: После 19 години Бред Пит и Џенифер Анистон заедно во нов проект! (ФОТО)

Слободен печат
Првиот и единствен пат кога имавме можност да ги видиме во ист актерски проект беше во далечната 2001 година. Тогаш, Бред Пит се појави во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мадона го смени својот личен опис, на нејзиното лице веќе ништо не е природно: За оваа фотографија зборуваат сите! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата на поп музиката претерала со ботоксот… Кралицата на поп музиката наполни 62 години, но никој во нејзината околина не смее ниту да спомне дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Софче Џорлева го победи коронавирусот – Нејзиниот син со порака до сите кои се уште не веруваат дека тој постои!

Слободен печат
Младиот пејач Огнен Здравковски уште пред неколку недели објави дека е позитивен на коронавирусот. Во неговата најнова објава на Фејсбук, тој откри дека и неговата...
Ви Препорачуваме Забава Магазин Магазин слајдер

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Во дворот на семејството Вукоје од Хрватска овие денови навистина е весело. Иван Вукоје се сетил еден од своите девет камиони, кои ги има заедно...