14 C
Скопје

Tag : ќелава

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Тијана се присети на бомбардирањето во Србија и промената која тогаш ја направила од револт и немоќ да помогне

А.М
Македонската пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ која веќе долги години со своето семејство живее во Белград, Србија, на својот Инстаграм профил се присети на бомбардирањето...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја истрижа ќерката ќелава, сите се прашуваат – Зошто? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер малку експериментираше со фризурата на ќерка си… Семејството Вилис ги поминува деновите заедно во изолација, и покрај тоа што Деми Мур и Брус...
Забава Магазин

Инфлуенсерка се обиде да ја избели косата и во текот на преносот во живо остана ќелава (ВИДЕО)

Слободен печат
Инстаграм инфлуенсерката Лори Феит сакаше да ја промени косата и меѓу останатото сакаше да ја избели својата коса. Кога после нанесениот избелувач таа започна да...