1 C
Скопје

Инфлуенсерка се обиде да ја избели косата и во текот на преносот во живо остана ќелава (ВИДЕО)

Инстаграм инфлуенсерката Лори Феит сакаше да ја промени косата и меѓу останатото сакаше да ја избели својата коса. Кога после нанесениот избелувач таа започна да се чешла, косата почна да и паѓа од главата.

Видеото се прекинува пред да можеме да го видиме крајниот резултат, но Лори подоцна објасни како при овој процес ја загуби својата коса. Бидете внимателни со експериментирањето дома, тоа може скапо да ве чини.

Миксот од хемикалии беше премногу силен за нејзината коса, така што не можеше да издржи. Лори подоцна кажа дека многу луѓе и кажале да не користи избелувач за коса, но таа била нетрпелива и сакала да направи нова вризура.

Прочитајте и...  Мајка открива паметен трик ако го изгубите вашето дете во продавница

Поврзани вести

Го анализирате секој детал? Избалансирајте ги вашите мисли

Слободен Печат

Тајчи: Бев силувана и сметав дека тоа е по моја вина!

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ со нова девојка: Мустафа Сандал објави фотографија со 20 години помладата Мелис

Слободен печат

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат

Фановите „полудеа“ по модниот избор на Цеца со животински принт: Велат дека никогаш не изгледала толку добро!

Слободен печат

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

Остави Коментар