16.8 C
Скопје

Tag : остана

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ВИДЕО | Којзнае по кој пат остана без Оскар, но буквално го украде шоуто: Глен Клоуз (74) покажа како се танцува!

Слободен печат
Без проблем стана и во елегантниот фустан заигра пред сите… Иако овогодишнешното доделување на Оскари пројде без никакви скандали, за малку добра забава се погрижи...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Зошто принцот Филип засекогаш остана принц, а Кејт Мидлтон ќе стане кралица?

Слободен печат
Принцот Филип кој почина денес на 99 годишна возраст со кралицата Елизабета бил во брак 73 години. Филип е роден како принц од Грција и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ја обвини Меган Маркл дека лаже, остана без работа, а сега добива смртни закани: Се заколнаа дека ќе ме убијат пред моите три сина!

Слободен печат
Како услов за враќање на работното место на водителот на познатата утринска емисија, му било кажано дека тој мора да и се извини на сопругата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот го загуби тоа што најмногу го сакаше – Хари остана без воените титули

Слободен печат
Повеќе не смее да носи униформа како капетан на Кралските маринци, почесен заповедник на Кралското воено воздухопловство и почесен генерал на Кралската морнарица… На принцот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мис Москва остана без титула, еве што излажала

Слободен печат
Алесиа Семеренко, победничката на главното натпреварување за убавина во Москва ја загуби титулата и круната поради непочитување на договорот. Организаторите на ова натпреварување за убавина...
Вести Регион

Внатрешни кавги – причина БиХ да остане без помошта од ММФ

Слободен печат
Итната помош од ММФ во висина од 165 милиони евра наменети за БиХ месецов нема да легнат на контото на државата бидејќи лидерите во земјата...
Забава Магазин

Инфлуенсерка се обиде да ја избели косата и во текот на преносот во живо остана ќелава (ВИДЕО)

Слободен печат
Инстаграм инфлуенсерката Лори Феит сакаше да ја промени косата и меѓу останатото сакаше да ја избели својата коса. Кога после нанесениот избелувач таа започна да...
Еспресо Шоу биз

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Слободен печат
На Дејвид Бекам му е одземена возачката дозвола на шест месеци поради користење на мобилниот телефон при возење. Поранешниот капитен на фудбалската репрезентација на Англија...