Tag : инфлуенсерка

Забава Магазин

Бизарна инфлуенсерка, ја запросуваат и до 50 пати на ден

Слободен печат
Таа тврди дека многу мажи доаѓаат во земјата во која живее само за да ја видат неа. Младата манекенка вели дека понекогаш се случува да...
Еспресо Шоу биз

Инфлуенсерка заработува 300 долари месечно, но овој дел од работата и е одвратен! (ФОТО)

Слободен печат
Бразилката Наталиа Гарибото (26) којa на Инстаграм ја следат над 1.6 милиони луѓе, тврди дека нејзината работа, без оглед на тоа што заработува многу, може...
Забава Магазин

Инфлуенсерка која има само девет години: Гордо чекори по пистите и привлекува големи компании (ФОТО)

Слободен печат
Девојчето Нуала Чилдс пред нешто повеќе од година дена го отвори профилот на Инстаграм и досега собра повеќе од десет илјади следбеници. Ова девојче од...
Жена Магазин

Пред две години имала 150 килограми, а денес е фитнес инфлуенсерка (ФОТО)

Слободен печат
На прв поглед Дизаер Алексис-Кае Мизе е само уште една во низа од девојките кои на Инстаграм пропагираат здрава исхрана и вежбање, но нејзината приказна...
Забава Магазин

Инфлуенсерката со бујни гради која го бодри нашиот ЕЛИФ ЕЛМАС направи ХАОС! (ФОТО)

Слободен Печат
Флоријана Месина е позната италијанска инфлуенсерка и голема навивачка на фудбалскиот клуб Наполи, која реши да прозбори на темата фудбалери. Месина откри дека и се...
Еспресо Шоу биз

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Слободен печат
Презгодната италијанска инфлуенсерка на Инстаграм ја следат 326 илјди луѓе, а за италијанските медиуми таа откри дека не и одолеале ниту бројни фудбалери. „Многумина ми...
Еспресо Шоу биз

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Слободен печат
Додека познатата руска инфлуенсерка Ксенија Манекен се бањаше со своето момчe Тимур, во тоалетот им упадна неочекувано друштво. Парот се забавуваше во преполната када со...
Еспресо Шоу биз

Инфлуенсерка од Романија годишно заработува милиони од СВОЈОТ ЗАДНИК! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Андреа Абели, инфлуенсерка од Романија, е сопственична на „пообилен“ задник од кој заработува голема сума на пари. Имено, родена е во Букурешт, а пред сегашната...
Еспресо Шоу биз

ВИСТИНСКИ СРАМ: Се појавила на црвен тепих, никој не знаел која е таа

Слободен печат
Кога излегла на црвениот тепих, ниту еден од присутните фоторепортери не реагирал, па нејзината асистентка морала да покаже натпис со име...