Tag : инфлуенсерка

Магазин Магазин слајдер Сцена

Скопската барбика Калтрина позира топлес! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата скопска инфлуенсерка Калтрина секогаш знае да го привлече вниманието на јавноста. Се разбира, тоа најчесто го прави со фотографиите кои ги споделува на социјалните...
Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Социјалните мрежи не се реалност: Не си создавајте комплекси – Инфлуенсерка покажа како точно девојките комплетно го менуваат изгледот (ВИДЕО)

Слободен печат
Емили Кларксон, ќерка на британскиот водител Џереми Кларксон и инфлуенсерка, често нагласува колку филтерите на Инстаграм можат да нарушат нечија самодоверба, а благодарение на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Двегодишната инфлуенсерка чија облека вреди цело богатство! (ФОТО)

Слободен Печат
И покрај тоа што има само две години, Анита Феликс ја следат повеќе од 12 илјади луѓе на Инстаграм. Нејзината гардероба е полна со дизајнерска...
Забава Магазин Магазин слајдер

Четири лесни вежби за брзо затегнување на задникот со познатиот фитнес модел: Тие се дел од моето секојдневие (ВИДЕО)

Слободен Печат
Фитнес моделот Софи Ван Остенбурге летните денови ги користи за да ја донесе својата линија до совршенство. Прекрасната девојка во спортско издание покажа како да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Инфлуенсерката која го „запали“ Јадранот: Погледнете ги нејзините провокативни фотографии од Хрватската ривиера!

Слободен Печат
Во Хрватска пристигна полската инфлуенсерка Вероника Белик која ја започна својата турнеја по Јадранот, а на друштвените мрежи постојано споделува фотографии. Вероника својата турнеја ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Инфлуенсерката со најпознатиот задник повторно го „сруши“ интернетот! (ФОТО)

Слободен Печат
Инфлуенсерката Тами Хембров има само 26 години, а стана ѕвезда во Австралија и една од најпосакуваните девојки која на секој чекор привлекува внимание. Прекрасната Тами...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Позната инфлуенсерка позира потполно гола, интимните места ги сокри со пена! (ФОТО)

Васко Спасоски
Инфлуенсерката Клои Фери неодамна се пофали со совршената линија која ја постигнала со тренирање и правилна исхрана. Но, Клои е позната по тоа што со...
Забава Магазин Магазин слајдер

На Инстаграм ја следат 620.000 фанови, а таа призна дека не знае колку е 8х2! ВИДЕО)

Васко Спасоски
Инфлуенсерката Скај Витли која ја следат повеќе од 620.000 корисници на Инстаграм, признава дека лошо се снаоѓа со операциите за пресметување. Имено, Австралијанката во новата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата скопјанка Калтрина за „Слободен печат“: Ценете ги малите нешта во животот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот го промени животот на целата наша планета и поради тоа повеќето од нас сме веќе со недели или месеци затворени во своите...
Забава Магазин

Бизарна инфлуенсерка, ја запросуваат и до 50 пати на ден

Слободен печат
Таа тврди дека многу мажи доаѓаат во земјата во која живее само за да ја видат неа. Младата манекенка вели дека понекогаш се случува да...