29 C
Скопје

Tag : прашуваат

Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите се прашуваат дали тој воопшто постои – Доли Партон е во брак 54 години, а никогаш досега не го покажала својот сопруг

Слободен печат
Кантри пејачката ги откри своите причини зошто го чува својот сопруг далеку од очите на јавноста… Американската кантри пејачка Доли Партон (74) е во 54-годишен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат
Една од најплатените манекенки на денешницата Кендал Џенер ја запрепасти јавноста откако беше сликана во Милано. Имено, во тесниот фустан во кафена боја Кендал по...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Коки му напиша писмо на Дуле: Сите прашуваат за тебе, не те заборавиле!

Слободен печат
Вчера навршија точно седум години откако почина Душан Љубисављевиќ- Дуле, пејачот на познатото дуо „Дуле и Коки“. На 23 септември 2013 година, луѓето беа во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фановите загрижени се прашувааат што и се случило на Кејт Мос (ФОТО)

Слободен печат
Изгледот на поранешниот супермодел Кејт Мос уплаши многумина… Таа некогаш важеше за една од најзгодните манекенки со необична убавина, а денес, како што велат, нема...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Изолацијата го возвраќа ударот: Брус Вилис ја истрижа ќерката ќелава, сите се прашуваат – Зошто? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер малку експериментираше со фризурата на ќерка си… Семејството Вилис ги поминува деновите заедно во изолација, и покрај тоа што Деми Мур и Брус...
Еспресо Шоу биз

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Бијонсе, по пауза од речиси еден месец, повторно е активна на Инстаграм. Таа своите обожаватели ги израдува со нови фотографии во жолт елегантен...
Еспресо Шоу биз

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Слободен печат
Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат беше фотографирана на Миконос на...
Еспресо Шоу биз

Софија на јахта го покажа задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини од ова (ФОТО)

Слободен печат
Софија Ричи (20) со пријателката Кајли Џенер (21) отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи. Софија...
Еспресо Жена Магазин Шоу биз

Дама која му пркоси на времето: 65-годишната манекенка изгледа ТОЛКУ ДОБРО во бикини, ја прашуваат ДАЛИ Е ОД ОВАА ПЛАНЕТА

Слободен печат
Воопшто не не чуди фактот дека таа се уште се наоѓа на листата со најубавите жени во светот, иако има 65 години, оваа манекенка изгледа...