• зошто

ВИДЕО: Зошто Чендлер се однесуваше чудно во интервјуто со „Пријатели“?

Откако неодамна беше објавен првиот трејлер за долгоочекуваното собирање на екипата од серијата „Пријатели“, на многумина внимание им привлече необичното однесување на Метју Пери, кој во серијата го глумеше Чендлер. Имено, актерот за време на интервјуто за „People“ зборуваше неразбирливо, прескокнуваше зборови, раскажуваше нејасно… Бидејќи е познато дека актерот се бореше со зависности, многу фанови …

ВИДЕО: Зошто Чендлер се однесуваше чудно во интервјуто со „Пријатели“? Read More »