Tag : ќерката

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Рис Витерспун е клон на својата мајка и вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Ќерката на холивудската актерка и успешна продуцентка порасна во вистинска убавица… Рис Витерспун е синоним за успех – во секоја смисла на зборот. Кариерата ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во каква убавица израсна ќерката на Кетрин Зита Џонс: Карис може да биде поголема убавица и од мајка ѝ! (ФОТО)

Слободен печат
Кетрин Зита Џонс ретко објавува фотографии од своите деца на социјалните мрежи, а сега објави како изгледа нејзината ќерка Карис Даглас… Славниот холивудски пар Кетрин...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел наполни 16 години – Винсент и честиташе со емотивна фотографија (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Винсент Касел објави фотографија со најстарата ќерка од бракот со Моника Белучи, Дева, и ја покажа неверојатната сличност на 16-годишното девојче со убавата мајка....
Магазин Магазин слајдер Семејство

Овој трик навистина успева: Татко ја откри тајната како успева да ја заспие ќерката за половина минута – Еден потег е важен! (ВИДЕО)

Слободен печат
„Овој трик навистина функционира“, напишал таткото Остин во описот под видеото на својот Фејсбук профил. Тој преку снимката им открил на своите пријатели на кој...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Чарли Шин и Дениз Ричардс влегува во светот на модата: На кого повеќе личи? (ФОТО)

Слободен печат
Ова е нејзиниот прв обид за влезе во светот на славните… Американскиот актерски пар Чарли Шин и Дениз Ричардс во својот четиригодишен брак добија две...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат
Оние кои соработуваат со неа велат дека таа е вистинска копија на нејзината мајка, па дури и поубава… Ќерката на славната убавица Моника Белучи и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Од својата мајка го наследила добриот изглед: Ќерката на Гвинет Палтроу има 16 години и таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Генетиката е навистина чудо… Гвинет Палтроу летото го поминува со своите деца, што може да се види и на нејзините фотографии кои ги споделува на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Синди Крафорд во врска со славната манекенка Кара Делавињ?

Слободен печат
Британскиот топ-модел Кара Делавињ (27) е една од најбараните и најуспешните манекенки на денешницата, a освен по успесите во модната индустрија, таа е позната и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џиџи Хадид објасни зошто го криеше трудничкиот стомак и конечно го покажа – Ќерката пристигнува во септември!

Слободен печат
Манекенката Џиџи Хадид за првпат го покажа трудничкиот стомак додека разговараше со своите следбеници на Инстаграм. „Ова е мојот стомак“, рече расположено манекенката и се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо
Веста дека актерката Кели Престон, сопругата на Џон Траволта, ја загуби битката со ракот на дојка го шокираше целиот свет. Веста ја потврди и Траволта...