1.1 C
Скопје

Марија живееше со бремената љубовница на својот сопруг и не знаеше што и прават зад грбот, а потоа се случи невиден скандал

Американската телевизиска новинарка Марија Шрајвер, освен успешната кариера, стана уште попозната и по бракот со познатиот актер Арнолд Шварценегер.

Актерот и водителката заедно добија четири деца, а неодамна се дозна и дека нивната ќерка Кетрин чека дете со актерот Крис Прат, па наскоро ќе добијат и внуче.

Сепак, нивниот брак одамна заврши, и тоа по скандалозната афера на Арнолд со нивната домашна помошничка Пати Бена. Од оваа афера Шварценегер го доби синот Џозеф.

принтскрин/јутјуб

Пати работеше за славниот пар 20 години, беше бремена и работеше додека и Марија беше во домот и го чекаше нивното најмладо дете. И двајцата синови се родени во 1997 година со разлика од неколку дена.

Шварценегер истакнуваше дека неколку години не знаел дека има дете со домашната помошничка, и дека тоа го сфатил бидејќи Џозеф бил многу сличен на него.

Прочитајте и...  Ен Хатавеј: Злобните коментари од луѓето ми помогнаа во животот

Инаку, Марија и Арнолд денес сепак се во цивилизирани односи.

Поврзани вести

Кејт Хадсон раскажа за својот татко кој го напуштил семејството кога таа била дете

Слободен Печат

4 хороскопски знаци на кои им претстои период исполнет со среќа и успеси според ѕвездите

Слободен печат

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од 10.000 долари

Слободен Печат

Лидија Вукичевиќ за Риалда Кадриќ: „Таа беше прекрасна и ведра личност“

Слободен печат

Ново истражување: Многу луѓе веќе имаат одреден степен на имунитет на ковид-19, еве зошто

Слободен Печат

Ненадејно почина Риалда Кадриќ: Ќе остане запаметена по улогата на Марија од „Жикина династија“

Слободен печат

Остави Коментар