5 C
Скопје

Tag : својот

Живот Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО+ФОТО | Морничаво: Музичар направил гитара од костурот на својот починат вујко

Слободен печат
Музичар, кој себеси се нарекува Принц Миднајт, одлучил да направи електрична гитара од коските на неговиот починат вујко. Вујкото Филип, како што раскажа Принц, го...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО+ФОТО I Генијален начин на запросување: Го носела својот веренички прстен две години, а не знаела за тоа!

Слободен печат
Ова момче потајно ја запросило својата девојка пред официјално да клекне на едното колено, откако го сокрил вереничкиот прстен во ланче со привезок кое таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Селена Гомез го најави својот нов албум на шпански јазик

Слободен печат
Поп ѕвездата Селена Гомез го најави својот нов студиски албум на шпански јазик. Таа вчера ја претстави новата нумера и спот под називот „Baila Conmigo“,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Силвестер Сталоне го продава својот луксузен имот за 130 милиони долари

Слободен печат
Актерот Силвестер Сталоне решил да го продаде својот импозантен имот кој се простира на неверојатни три ипол хектари и да се пресели на Флорида. Актерот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Тврдеше дека неговиот дом е проколнат: Пејачот конечно го продаде луксузниот имот на кој се случувале морничави работи

Слободен печат
Пејачот јавно зборуваше за тоа дека во неговиот дом се случуваат многу чудни и мистични работи, а дури по две години успеа да го продаде...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите се прашуваат дали тој воопшто постои – Доли Партон е во брак 54 години, а никогаш досега не го покажала својот сопруг

Слободен печат
Кантри пејачката ги откри своите причини зошто го чува својот сопруг далеку од очите на јавноста… Американската кантри пејачка Доли Партон (74) е во 54-годишен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кејт и Вилијам се запознаа со својот омилен водител кој на малиот принц Џорџ му донесе необичен подарок (ФОТО)

Слободен печат
На војводата и војвотката од Кембриџ им се исполни желбата да го запознаат своето омиленото ТВ лице, кое исто така му е омилено и на...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Ги освои сите главни награди, но успеа да го освои и светот без голотија – Били Ајлиш објавува документарец за својот живот (ВИДЕО)

Слободен печат
Тинејџ ѕвездата Били Ајлиш најави документарец за својот живот наречен „The World’s a Little Blurry”, кој својата премиера ќе ја има во февруари следната година....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Канје Вест изгради огромен бел ѕид околу својот имот (ФОТО)

Слободен печат
Контроверзниот рапер Канје Вест откако дозна дека нема да може да влезе во трката за претседател на САД поради одлуката на судот во Охајо, повторно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Холивудскиот шмекер по грешка објави фотографија од својот полов орган

Слободен печат
Крис Еванс веднаш ја избриша експлицитната фотографија, но сепак беше доцна, таа веднаш се распространи на Твитер… Актерот Крис Еванс (39) познат по улогата на...