Жител на скопско Батинци најден починат во својот дом

Фото: МИА

Смрт констатирала екипа од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Утринава во 5:28 часот во СВР Скопје било пријавено дека во својот дом во с.Батинци, скопско, бил пронајден починат А.М.(38).

Смрт констатирала екипа од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Видео на денот