Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Фотографијата настанала на летот на релација Бостон-Лос Анџелес.

Валканите алишта од турбулентиот брак повторно се изнесени пред судот во Лондон, на кој се разгледува тужбата на Џони Деп против британскиот таблоид „The Sun“, откако весникот пишуваше дека актерот насилнички се однесувал кон неговата поранешна сопруга Амбер Хард.

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Новиот доказен материјал е претставен во судот, а тоа е новата скандалозна фотографија на Џони Деп кој седи онесвестен во приватниот авион, додека сладоледот му е истурен врз неговите панталони.

Актерката го фотографирала поранешниот сопруг, а фотографијата настанала на летот на релација Бостон – Лос Анџелес во мај 2014 година. Актерот тогаш наводно бил под дејство на алкохол и наркотици.

Прочитајте и...  Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Деп се бранел дека тогаш бил уморен бидејќи претходно работел 17 часа.

– Очигледно сум бил многу изморен, а сладоледот му се истурил врз панталоните… таа го сликаше тоа и ми ја покажа фотографијата и ми кажа: „Погледни, патетично е“, изјави Деп на судењето.

Фото: Амбер Хард

Од друга страна, Амбер Хард тврди дека за време на летот Деп многу ја тепал и дека ја гаѓал со разни предмети, дека фрлил дури и столица на неа, и дека и удрил шлаканица и ја шутнал во грбот пред да се онесвести во тоалетот.

Џони Деп ги отфрли наводите од поранешната сопруга, а додаде и дека загубил дури 650 милиони долари од својата заработка.

СКАНДАЛ поради шокантно аудио: Кој е вистинскиот насилник, ЏОНИ ДЕП или АМБЕР ХЕРД?

Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот првпат кажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Скандалозниот развод на Џони Деп и Амбер Хард поприма нови размери: Се спомува Илон Маск и секс во тројка

Џони Деп пред судијата го раскажа цел живот – од зависноста и забавувањето со Кејт Мос до ноќта кога умре Ривер Феникс

Винона Рајдер и Пенелопе Круз застанаа во одбрана на Џони Деп: Тој не е насилник!

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат