24.8 C
Скопје

Tag : него

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Џенифер Лопез е минато за него: Алекс Родригез ужива во прегратките на оваа убавица!

Слободен печат
Целиот свет зборува за ова… Иако раскинаа пред нешто помалку од еден месец, странските медиуми пишуваат дека Алекс Родригез веќе ја преболел Џенифер Лопез. Упатените сега тврдат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Експертите го вперија прстот во него: Само еден човек е виновен за заминувањето на Меган и Хари од кралското семејство!

Слободен печат
Експертите се согласни околу една работа во врска со споменатиот пар… За штетата која му се случи на кралското семејство по заминувањето на принцот Хари...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Убавата актерка поради него го напушти сопругот и трите деца: Светот се прашува – Што видела во него?

Слободен печат
Веста дека тие двајца се заедно предизвика вистинска медиумска бура… Актерката Меган Фокс (34) веќе неколку месеци ужива во романсата со музичарот Машин Ган Кели...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Годините го стигнаа и него: Староста сѐ повеќе видлива кај еден од најголемите шармери на Холивуд

Слободен печат
Славниот актер е фатен од папараците во спортско, опуштено издание, а изгледа дека во осмата деценија од животот, знаците на старост се повеќе од видливи…...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Тешко кој успева да допре до него: Ова е најчудниот хороскопски знак!

Слободен печат
Делуваат многу ладно, невклопливо и емотивно недостапно, а токму тоа е причината што другите ги доживуваат како чудаци. Родените во знакот на Јарецот често се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шакира на познатиот фудбалер му роди две деца, но не сака да се омажи за него

Слободен печат
Љубовната приказна на колумбиската пејачка Шакира и нејзиниот невенчан сопруг фудбалерот Жерард Пике ја фасцинира јавноста веќе цела деценија, а „тајната состојка“ за нивниот успех...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Приказна од која се крши срцето: Се венчале тајно само неколку месеци пред неговата смрт, била со него до самиот крај (ФОТО)

Слободен печат
Тејлор Симон Ледвард е сопругата на трагично починатиот актер Чедвик Босман, а парот пет години бил во врска. Се венчале во тајност на крајот на...
Магазин Магазин слајдер Храна

Чизкејк со малини: Сите го обожаваат овој колач, а денес во него можете да уживате и Вие (ВИДЕО)

Слободен печат
Од 5 до 85 години сите сакаат чизкејк. Освен што е неверојатно вкусен, овој колач исто така едноставно се подготвува. Состојки: – 300 гр мелени...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат
Иако само три години го делат од осмата деценија, тој се уште изгледа одлично… Милион жени ширум светот со нетрпение ги дочекаа новите фотографии на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат
Валканите алишта од турбулентиот брак повторно се изнесени пред судот во Лондон, на кој се разгледува тужбата на Џони Деп против британскиот таблоид „The Sun“,...