24.8 C
Скопје

Експертите го вперија прстот во него: Само еден човек е виновен за заминувањето на Меган и Хари од кралското семејство!

Експертите се согласни околу една работа во врска со споменатиот пар…

За штетата која му се случи на кралското семејство по заминувањето на принцот Хари и Меган Маркл експертите највеќе го обвинуваат принцот Хари.

Како, што велат тие, тој не ја подготвил добро Меган Маркл за животот во кралството.

Instagram

„Тоа е комбинација од вина на Хари и Меган, но повеќето на Хари кој не се потрудил детално да и објасни се. Тој не е строго момче кое наредува, но најверојатно не сакал ниту да објаснува“, раскажа авторот на книгата за принцот Филип, Роберт Џобсон.

„Напорна работа е да се биде член на кралското семејство, иако можеби луѓето мислат дека тоа не е така. Животот со нив не е гламур, а можеби и на неа не и се допаднало сето тоа.“, додаде Џобсон.

Profimedia

Според мислењето на Џобсон, Маркл требало да ја праша за помош долгогодишната кралска личност од доверба Саманта Коен. Така веројатно ќе се спречеше Хари и Меган да го напуштат семејството.

Како што заклучи тој, токму Хари е најголемиот виновник.

epa-efe
Фото EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

„Го осудувам Хари бидејќи ја знаеше целата приказна, но тој го сакаше својот дел од колачот, а тоа така не оди“, заклучи Роберт.

Поврзани вести

ФОТО | Модниот избор на Ирина Шајк: Совршен изглед за долгите топли денови

Слободен печат

ФОТО: Дамиано сака да ги бакнува момците од бендот, а неговата девојка ја привлекуваат и жени: Џорџа Солери искрено за својата сексуалност

Слободен печат

Фановите загрижени: Харисон Форд се повредил за време на снимањето на петтото продолжение на филмот„Индијана Џонс“

Слободен печат

Истражување: Зошто е точна изреката „кој рано рани, две среќи граби“?

Слободен Печат

Автокино проекции во Неготино, Кавадарци и Демир Хисар: Романтичен викенд со „Ах, љубов моја“

Слободен печат

ФОТО: Земји во кое жените со вишок килограми и облините симбилозираат убавина и добар живот

Слободен печат

Остави Коментар