Tag : меган и хари

Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцезата Евгенија го доби домот на Меган Маркл и Хари: Тие не планираат никогаш да се вратат во Велика Британија!

Слободен Печат
Ако принцот Хари и Меган Маркл посакаат да се вратат во Лондон, барем за кратко време, треба да бараат нов дом за нивното тричлено семејство....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Хари преку таен инстаграм-профил ја следел Меган

Слободен печат
Принцот Хари по првото запознавање со Меган бил маѓепсан од неа. Откако се запознале, Хари направил лажен инстаграм-профил за да може да ја следи Меган,...
Магазин

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен Печат
Не е тајна дека Опра Винфри од самиот почеток е на страната на принцот Хари и Меган Маркл, а во медиумите кружеа гласини дека со...
Забава Магазин

Хари и Меган, 500.000 долари за јавно обраќање, милионче ако одговарат на прашања

Слободен печат
500.000 долари ако Хари и Меган прозборат во јавност. Ако одговараат на поставени прашања – милионче. Ама, вистинската зделка би била доколку објават книга со...
Магазин

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Слободен печат
Таткото на војвотката Меган Маркл, Томас Маркл, денеска изјави дека неговата ќерка и нејзиниот сопруг, принцот Хари, ја повредиле кралицата Елизабета Втора, со тоа што...
Ви Препорачуваме Еспресо

Принцот Хари и Меган Маркл се повлекуваат од кралското семејство!

Слободен Печат
Војводата и војвотката од Сасекс на својот официјален инстаграм-профил изјавија дека сакаат да се повлечат од нивната улога како сениор-членови на кралското семејство и дека...
Еспресо Шоу биз

Кралицата е потиштена, никогаш не ѝ било потешко!

Слободен Печат
Тие двајца решија да се спротистават на сите позици за присуствување на традиционалното семејно собирање. Меган Маркл и принцот Хари, војводата и војвотката од Сасекс,...
MacedonianAlbanian