Tag : Џони

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Актерот зад решетки – Џони Ортиз обвинет за обид за убиство

Слободен печат
Актерот Џони Ортиз, т.е. Хуан Ортиз, кој глумеше во „Ел Камино“ (продолжението на „Лош пат“) и „Мек Фарланд“ со Кевин Костнер, е уапсен и во моментов е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешните партнерки на Џони Деп се огласија по повод наводите дека тој е насилник

Слободен печат
Актерот одлучно ги негираше наводите на таблоидот… Поранешните партнерки на акеторт Џони Деп, Ванеса Парадис и Винона Рајдер нема да бидат повикани да сведочат во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат
Валканите алишта од турбулентиот брак повторно се изнесени пред судот во Лондон, на кој се разгледува тужбата на Џони Деп против британскиот таблоид „The Sun“,...
Еспресо Шоу биз

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Слободен печат
Славниот актер Џони Деп и Амбер Херд поминаа само 15 месеци заедно во бурен брак, кој го заокружија со грозен развод и карање преку медиумите....
Еспресо Шоу биз

Вознемирувачки фотографии, Амбер ги покажа модринките од Џони Деп

Слободен печат
Актерката Амбер Херд го тужеше познатиот актер Џони Деп, а на едно неодамнешно судење откри детали за тоа како Џон Ди користел наркотични дроги и...