24 C
Скопје

Дали знаевте дека Џони Деп си игра со барбики?

Џони Деп важи за еден од најголемите заводници, но тоа што можеби повеќето негови обожавателки не го знаат, е тоа што овој холивудски шмекер обожава да си игра со барбики.

„Мојата ќерка и јас доста си игравме со барбики. Многу често на неа ги тестирав ликовите играјќи си со барбики, а тоа многу ми помагаше да ги доловам ликовите и да бидам подобар во глумата“, откри актерот пред неколку години.

Неговата петнаесетгодишна ќерка денес повеќе не си игра со барбики, а го замолила и тој да престане.

„Еден ден таа само ми кажа: Тато биди нормална барбика, престани со тие разни гласови. Тогаш јас престанав да си играм со неа“, изјави тој.

Сепак, актерот признава дека во домот ја крие својата вистинска колекција од овие кукли кои му помагаат да биде подобар актер.

„Имам многу барбики во мојата колекција“, открива актерот.

Поврзани вести

По итната хоспитализација се огласи Роберт Де Ниро: Се срушив од болка!

Слободен печат

Скопјанката Марина преживеа пекол: Тепањето и модринките ни стана секојдневие, едвај со синот побегнавме од насилникот

Мими Стојановска

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во паричникот!

Слободен Печат

ФОТО: Водителката Ирена Спировска на „Прв до врв“ уште еднаш покажа дека годините се само бројка

И. Т.

Избегнете труење: Кое месо колку време може да го чувате во фрижидерот и замрзнувачот?

Слободен печат

Пролетно ризото и риба: Свежи шпаргли, арборио ориз и малку бело вино

Слободен печат

Остави Коментар