21.8 C
Скопје

Tag : ликови

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали знаевте дека Џони Деп си игра со барбики?

Слободен печат
Џони Деп важи за еден од најголемите заводници, но тоа што можеби повеќето негови обожавателки не го знаат, е тоа што овој холивудски шмекер обожава...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ФОТО | Тој остарел, а за неа времето изгледа запрело: Дали знаете како денес изгледаат ѕвездите од хит серијата „Вил и Грејс“?

Слободен печат
На крајот на деведесеттите и почетокот на 2000-та уживавме во животната приказна на четирите луѓе од Њујорк. Грејс се занимаваше со дизајн на ентериер, Вил...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова е најдобриот филмски лик на сите времиња, а би можело да ве изненади кои други се во Топ 10 (ФОТО)

Слободен печат
Форест Гамп е прогласен за најдобар филмски лик на сите времиња, барем судејќи според повеќе од 1,1 милиони гласови на љубители на филмови кои учествувале...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Мапетите се враќаат: Погледнете го урнебесниот трејлер за новата серија на саканите јунаци (ВИДЕО)

Слободен печат
Во трејлерот го гледаме Кермит жабецот, Гица Прасица и многу други култни ликови како преку видео повик возбудено разговараат за претстојната серија… „Мапети сега“ (Muppets...
Ви Препорачуваме Колумни

Продавница на ликови и „рефус“ лицемерие

Слободен печат
Колкумина во јавноста настапуваат оригинални онакви какви што се. Оригинални. Еднаш, ме праша еден пријател дали сум свесен дека ме доживуваат како циркузант и како...
Еспресо Шоу биз

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Слободен печат
Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22...