18.8 C
Скопје

ФОТО | Успеа да го освои срцето на една од најубавите жени во светот: Дали ова е новото момче на Анџелина Џоли?

Според пишувањето на странските медиуми, Анџелина конечно ја пронашла среќата во љубовта…

Иако разводот со Бред Пит сè уште не е завршен, а според предвидувањето на експертите, тој ќе трае со години, Анџелина влезе во нова романса.

Со години по разделбата од Бред, никој не успеа да ја заинтригира и да и го освои срцето, а тоа сега наводно му успеало на еден музичар.

Нејзиното ново момче е диџејот Дипло, наведува таблоидот „New Idea“. Извори тврдат дека атрактивната двојка е видена на приватна забава во Лос Анџелес како насмеани уживаат во опуштената атмосфера, а актерката наводно нашла утеха во неговата прегратка по неуспешниот брак со Бред Пит.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by diplo (@diplo)


Споменатиот таблоид наведува дека нивната врска напредувала, и дека актерката го претставила новото момче на своето семејство. Најверојатно, тој се сретнал со децата на неговата избраничка и сите се воодушевени од него.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by diplo (@diplo)

Поврзани вести

Ова се симптомите на меланом, а на еден речиси никој не обрнува внимание!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 22 јуни: Сфатете дека радоста е во малите нешта

Слободен Печат

Прием во лудница

Слободен печат

На денешен ден – 22 јуни

Слободен Печат

ВИДЕО | Познатиот југословенски киоск К67 беше поставен на Тајмс сквер во Њујорк: Но, дали светот знае за неговата културолошка историја?

Слободен Печат

Најмоќната деловна жена во светот: Шерил Сандберг прозборе за дескриминацијата на жените во пандемијата

Слободен Печат

Остави Коментар