8 C
Скопје

Tag : новото

Магазин Магазин слајдер Семејство

Постои ли решение за љубомората меѓу децата?

Слободен печат
Според некои истражувања, идеална разлика меѓу две деца е четири или пет години. Постарите деца повеќе не се толку љубоморни, затоа на родителите им е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Слободен печат
Вдовицата на Хју Хефнер, Кристал Харис, конечно повторно ја пронајде љубовта, три години по смртта на нејзиниот сопруг, легендата на „Плејбој“, со новото момче по...
Еспресо Шоу биз

Пред 5 месеци се РАЗВЕДЕ, а сега го покажа НОВОТО МОМЧЕ, фановите шокирани (ФОТО)

Слободен печат
Славната пејачка Адел неодамна се разведе, а фоторепортерите веќе ја „фатија“ со друг за кој никој не може да поверува дека сега е нејзино момче....
Еспресо Шоу биз

Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

Слободен печат
33-годишната Ирина Шајк изгледа лесно го преболе раскинувањето со американскиот актер Бредли Купер (44). Папараците во Њујорк ја уловија во друштво на маж со кого...