13 C
Скопје

ФОТО: Адријана Лима во прегратка со новото момче

Манекенката Адријана Лима повторно е заљубена, па така таа својот нов партнер го претстави на Инстаграм и предизвика поделени реакции во јавноста.

По разводот со Марко Јариќ, Лима беше во повеќегодишна врска со писателот Метин Хара, потоа во врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар, а сега позираше со новото момче.

Фото: Инстаграм

Лима, имено, објави неколку фотографии од прославата на роденденот на пријателка и во таа прилика покажа дека е прегрната на сите фотографии со своето ново момче во темно-сина кошула.

Фото: Инстаграм

Кој е тој се уште е непознато, но по оваа објава папараците се веќе подготвени да го следат секој нивни чекор, па така наскоро очекуваме да дознаеме повеќе.

Поврзани вести

ФОТО | Вил Смит сака да ја врати титулата „најдобар фраер“: Актерот започна со вежбање во теретана!

Слободен печат

Доаѓа моќен астро период за пари и љубов: Овие три знаци ги очекува голема среќа за време на младата Месечина

Слободен печат

ФОТО | Холивудските сребрени лисици: Овие актери се позгодни и пошармантни благодарение на седата коса!

Слободен печат

Пред десет години Парис Хилтон предизвика гнев кај јавноста, а дури денес го објасни натписот на нејзината маица „Престанете да бидете сиромашни“

Слободен печат

Експертите го вперија прстот во него: Само еден човек е виновен за заминувањето на Меган и Хари од кралското семејство!

Слободен печат

Направете си нешто вкусно ова попладне – Вкусете го колачето „Маџарица“

Слободен печат

Остави Коментар