дома Тагови момче

Таг: момче

Актуелно

Клаудија Кардинале пристигна во Битола (ФОТО)

Пред вечерашното свеченото отворање на 39. Интернационален фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“, во Битола пристигна ѕвездата на годинашното издание, легендарната Клаудија Кардинале. Таа во...