Tag : џоли

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Анџелина Џоли е ѕвездата на новиот фантастичен филм „Come Away“ (ВИДЕО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли, е ѕвездата од новиот фантастичен филм „Come Away“ на режисерката Бренда Чапман. Филмот е мешавина на главните ликови од добро познатите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина му се осветува на Бред Пит – Не му дозволува да ги види децата

Слободен печат
Откако со новата девојка, германската манекенка Никол Потуралски се врати од Франција, Анџелина Џоли наводно го присилила Бред Пит на 14 дена самоизолација, пишува „US...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Јас не ни знаев дека такви работи постојат“ – Помошничката откри пикантни детали од спалната на Џоли и Бред Пит

Слободен печат
Куќната помошничка која претходно работела кај актерите Анџелина Џоли и Бред Пит за американските медиуми открила неколку пикантни детали од спалната соба на една од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Убавата Анџелина Џоли е вистински ангел во бел фустан, но валканите стапала ја расипаа целата слика (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли (45) важи за една од најубавите жени во светот и секогаш на собе носи совршена, а сепак едноставна комбинација. Но и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли меѓу двата брака се забавуваше со жена со која за малку не се омажи, еве како изгледа таа денес (ФОТО)

Слободен печат
Анџелина Џоли, освен како славна глумица, сите ја знаат и по пропаднатиот брак со Бред Пит, но малкумина се сеќаваат дека таа еднаш одамна беше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Слободен печат
Семејството секогаш ја подржувало и и дозволувало да се изрази на саканиот начин… Шајло Џоли-Пит е најстарото биолошко дете на Анџелина Џоли и Бред Пит,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шајло Џоли Пит напoлни 14 години

Слободен печат
Првото биолошко дете на Бред Пит и на Анџелина Џоли, Шајло Џоли Пит, наврши 14 години, а нејзината животна приказна е веќе една од најинтересните на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли: Смртта на мојата мајка многу ме промени

Слободен печат
„New York Times” по повод Денот на мајките објави емотивна статија, која славната актерка Анџелина Џоли и ја посвети на својата почината мајка Маршелин Бертнар....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Слободен печат
Вал Килмер (60) во својата нова книга „I’m Your Huckleberry“ пишува за врската со Анџелина Џоли (44), која ја запозна на снимањето на драмата „Александар...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли подготвува одмазда за Џенифер Анистон: Славните ѕевзди ќе се соочат на суд!

Слободен печат
Познатото актерско три, Анџелина Џоли – Бред Пит – Џенифер Анистон, не престанува да ги полни насловните страници во таболидите ширум светот, а деталите за...