ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Фотографија која крие тајна…

Меган и принцот Хари го воодушевија светот со најновиот портрет кој е создаден пред само неколку дена. Откако го напуштија кралското семејство, војводата и војвотката од Сасекс не можеа да се пофалат со нови фотографии.

Меѓутоа, американскиот магазин „Time“ ги вклучи Хари и Меган во специјалната едиција „Time100 Talks“ како едни од највлијателните гласноговорници во светот. По тој повод настана и оваа прекрасна црно-бела фотографија, прва професионална фотографија по излезот од британскиот кралски двор.

Расположени и насмеани Меган и Хари позираа пред фотоапаратот, а еден детал на раката на славната војвотка го украде целото внимание. Имено, во чест на мајката на Хари, принцезата Дијана, Меган одлучи за фотографирањето на својата лева рака да го стави скапоцениот часовник на Лејди Ди.

Прочитајте и...  ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил
Фото: Инстаграм

Прекрасниот златен „Cartier Tank Française“ часовник кој и припаѓаше на неговата мајка, иако на црно-бела фотографија веднаш го привлече сето внимание. Се проценува дека неговата вредност изнесува околу 23.000 долари.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Како во ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом

Слободен печат

Крајот на ноември носи огромна промена за овие три хороскопски знаци

Слободен печат

Жената која му роди дете на Хитлер, никогаш не го видела детето ниту имала можност да чуе за неговата судбина

Слободен печат

„Безвременска“ е новиот хит на Тарабунов!

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Грчка кујна – Грчка пита (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Не фрлајте ја кората од портокал – Доколку се користи вака, го лекува срцето, ги смирува воспаленијата, го регулира притисокот!

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian