Tag : меган

Магазин Магазин слајдер Сцена

Естетските хирурзи едногласно тврдат: Старите фотографии на Меган Маркл откриваат што променила таа на своето лице! (ФОТО)

Слободен печат
Пластичните хирурзи тврдат де се повеќе дами во светот бараат да личат на Меган Маркл. „Меган има речиси совршено обликуван нос. Правилно ѝ се наместени...
Магазин Магазин слајдер Сцена

СОСЕДИ ОД ПЕКОЛОТ: Комшиите тврдат дека животот им се претворил во вистински хаос откако Меган и Хари се доселиле до нив

Слободен печат
Откако се одлучија да ја напуштат Велика Британија и својата среќа да ја побараат во Америка, Меган Маркл и принцот Хари, не престануваат да ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хари и Меган стравуваат за својата безбедност

Слободен печат
Принцот Хари и Меган живеат во страв откако се преселија во својот нов дом во Лос Анџелес. Секој нивни чекор е сниман од дронови што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Теорија на заговор: Хари не е таткото на детето на Меган?

Слободен печат
Принцот Хари и Меган Маркл станаа родители на малиот Арчи пред нешто повеќе од една година, но шпекулациите дека принцот всушност не е негов татко...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган не сакала да го напуштат кралското семејство, тоа е масло на Хари

Слободен печат
Кога принцот Хари (35) и Меган Маркл (38) во јануари отстапија од кралските должности, сите ја осудија Меган за таа одлука, но се чини дека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл сака нејзината биографија да излезе што побрзо: Светот мора да слушне што се преживеав!

Слободен печат
Иако издавањето на нејзината биографија е најавено за август, Меган сака тоа да се случи што побрзо… Меган Маркл сака биографијата за нејзиниот и животот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган и Хари ја ангажираа помошничката од семејството Бекам: Која е жената на која познатите и веруваат (ФОТО)

Слободен печат
Меган Маркл и принцот Хари ја ангажираа Ребека Мостов (70) да им помогне во водењето на домаќинството во Лос Анџелес, а оваа жена е добро...
Магазин Сцена

За првпат по Мегзит: Меган Маркл се јави од својот нов дом (ВИДЕО)

Слободен печат
На инстаграм-профилот „Паметни работи“ (Smart Works) се појави видео од Меган Маркл, а ова е всушност првото вакво видео откако таа и принцот Хари ги...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Како вереничкиот прстен кој беше наменет за Меган Маркл се најде на раката на Кејт Мидлтон?

Слободен печат
Кејт Мидлтон на кралското семејство му се придружи откако се омажи за принцот Вилијам во 2011 година. Седум години подоцна Меган Маркл и принцот Хари...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Откриена содржината на пораките кои Меган и Хари му ги испраќале на Томас Маркл – „Не ти се лутиме, побарај не што поскоро, само ние можеме да ти помогнеме“

Слободен печат
Војвотката од Сасекс ги објави пораките кои таа и принцот Хари ги испраќале на нејзиниот татко пред венчавката, што е дел од тужбата која парот...