16 C
Скопје

Tag : меган

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Се породи Меган Трејнор: Бебето се родило неколку дена порано иако го очекувале на Денот на вљубените

Слободен печат
Пејачката Меган Елизабет Трејнор за Денот на вљубените го доби најубавиот подарок и тоа неколку дена порано од предвидениот датум. Американската пејачка на својот инстаграм...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хари и Меган се откажаа од социјалните мрежи, а објаснија и зошто

Слободен печат
Неколку месеци откако ја известија јавноста дека го бојкотираат Фејсбук, принцот Хари и Меган Маркл сега одучија во целост да се откажат од користењето на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Или си внатре или си надвор“: Кралицата Елизабета ладнокрвно ги одби Хари и Меган

Слободен печат
Англиската кралица Елизабета го одбила барањето кое и го упатија внукот принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл поради тоа што тие сами одлучија да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Што открива божиќната честитка на принцот Хари и Меган? Познати интересни детали за куќичката пред која позираа тие!

Слободен печат
Хари и Меган се погрижија нивниот син да живее како вистински принц, иако тој нема кралска титула. Британските медиуми на големо се распишаа за деталите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Остри коментари на сестрата на Меган Маркл – Било која пристојна личност не би си го дозволила тој срам!

Слободен печат
Сестрата на Меган Маркл, Саманта Маркл, ја повика војвотката да се извини поради „непримерните слики“ од посетата на националните гробишта во Лос Анџелес. Поранешната актерка...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат
Фотографија која крие тајна… Меган и принцот Хари го воодушевија светот со најновиот портрет кој е создаден пред само неколку дена. Откако го напуштија кралското...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот го загуби тоа што најмногу го сакаше – Хари остана без воените титули

Слободен печат
Повеќе не смее да носи униформа како капетан на Кралските маринци, почесен заповедник на Кралското воено воздухопловство и почесен генерал на Кралската морнарица… На принцот...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Скриената симболика на омиленото цвеќе на принцезата Дијана: За неа овој скромен цвет бил посебен, еве зошто! (ФОТО)

Слободен печат
Градинарот од британското кралско семејство открива зошто принцезата Дијана толку го обожавала овој цвет… Познато е дека омиленото цвеќе на принцезата Дијана било цвеќето наречено...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган и Хари се пофалија со новата работа: „Сакаме да работиме нешто што има смисла“

Слободен печат
Британскиот принц Хари и неговата американска сопруга Меган Маркл потпишаа повеќегодишен договор со „Netflix“ за производство на разни програми, објави денес компанијата. Парот кој со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Продуцентите се „тепаат“ за војвотката – Меган Маркл ќе добие 50 милиони долари за враќање на глумата

Слободен Печат
Меган Маркл (38) планира да ѝ се врати на глумата, а продуцентите се тркаат во чиј проект таа прво ќе се појави. Тие тврдат дека...