• принцезата

ВИДЕО | Чуден случај со принцезата Латифа: Тврди дека е киднапирана, но ужива во Европа

Фотографијата на принцезата Латифа, ќерка на владетелот во Дубаи, шеикот Мохамед бин Рашид ал-Мактум, повторно се појави во јавноста. Овој пат, принцезата Латифа беше фотографирана на аеродромот во Мадрид. Ова е трет пат да се појави нејзина фотографија на социјалните мрежи откако во февруари беше снимено видео на Обединетите Арапски Емирати, во кое таа тврди …

ВИДЕО | Чуден случај со принцезата Латифа: Тврди дека е киднапирана, но ужива во Европа Read More »